O NAS - UCZELNIANE CENTRUM EDUKACJI USTAWICZNEJ

Przedstawiamy Państwu ofertę edukacyjną Uczelnianego Centrum Edukacji Ustawicznej naszej Uczelni. Zawiera ona propozycje studiów podyplomowych, kursów dokształcających i szkoleń oraz innych form kształcenia, organizowanych lub przygotowywanych do realizacji w roku akademickim 2017/2018.
Służymy wszelkimi informacjami, które pomogą Państwu zdobyć nowe kwalifikacje uzyskując m.in. tytuł instruktora sportu, instruktora rekreacji ruchowej, trenera, menedżera oraz otworzyć pole nowych zainteresowań i zaistnieć na rynku pracy.
Zapraszamy również firmy, instytucje i inne podmioty do korzystania z naszych usług edukacyjnych na zamówienie. Zrealizujemy Państwa propozycje w wielu obszarach: fitnessu, fizjoterapii i odnowy biologicznej, nowoczesnych form tańca, psychologii pozytywnej w praktyce oraz warsztatów metodycznych. Rozważymy także indywidualne pomysły realizując je w ramach szkoleń i warsztatów - krótkich form zajęć weekendowych - i dostosujemy je do Państwa szczególnych wymagań.
Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do licznego grona naszych słuchaczy.

BAZA DYDAKTYCZNA I OBIEKTY AWFiS Gdańsk

Realizacja zajęć w ramach studiów podyplomowych, kursów dokształcających i szkoleń odbywa się w obiektach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku przy ulicy Kazimierza Górskiego 1. Przewidujemy również zajęcia w obiektach sportowych aglomeracji trójmiejskiej - ERGO Arena, Stadion Energa czy Arena Gdynia.
Baza obiektów dydaktycznych AWFiS obejmuje szereg sal ćwiczeniowych i wykładowych, wyposażonych w sprzęt najwyższej jakości. W głównym budynku Uczelni znajduje się nowoczesne centrum kongresowe z pełnym oprzyrządowaniem multimedialnym (ekran, rzutnik, laptop, TV), liczne pracownie komputerowe i doskonale wyposażone Laboratorium Wysiłku Fizycznego i Genetyki w Sporcie.
Baza obiektów sportowych AWFiS jest jedną z najlepszych w kraju – najważniejsze z nich to:
•wielofunkcyjna Hala Widowiskowo-Sportowa o powierzchni 4563 m2 (kubatura 38173m3), przeznaczona do organizacji imprez sportowych i innych, mogąca pomieścić 2000 widzów
•Narodowe Centrum Żeglarstwa w Górkach Zachodnich
•Stadion Lekkoatletyczny im. Sławomira Zieleniewskiego, odpowiadający najnowszym standardom
•przystań wioślarska
•25-metrowa pływalnia im. Reginy Ziółkowskiej, z przyległymi do niej szatniami, węzłem WC, natryskami oraz salą wykładową
•boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią

Na terenie Uczelni znajduje się także boisko rugby, rzutnie, skocznie, siłownie, korty tenisowe i specjalistyczne sale sportowe, w których można prowadzić zajęcia z różnych sportów (zespołowe gry sportowe, lekkoatletyka, gimnastyka, taniec, judo, szermierka, tenis stołowy).
We wszystkich obiektach Akademii odbywają się imprezy sportowe o randze krajowej i międzynarodowej, imprezy masowe, obozy sportowe, jak również konferencje naukowe, bankiety oraz imprezy rozrywkowe i kulturalne. Zapewniamy kompleksową obsługę techniczną oraz merytoryczną, a zespoły doświadczonych pracowników pomogą zrealizować przedsięwzięcia każdego formatu.
W kompleksie budynków Uczelni mieści się także baza żywieniowa - stołówka i bufet, w których można korzystać z odpłatnego wyżywienia, przychodnia lekarska Eter-Med (tel. 58 320 26 00), dom studencki, który oferuje pokoje gościnne przez cały rok, a w okresie czerwiec – wrzesień funkcjonuje jako hotel (tel. 58 554 71 49) oraz parkingi: od strony głównego wejścia do Uczelni oraz przy hali widowiskowo – sportowej (wjazd od ul. Grunwaldzkiej).
Własnością AWFiS jest również ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy w Raduniu na Kaszubach.
W bliskim sąsiedztwie Uczelni znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, z licznymi ścieżkami leśnymi, rowerowymi i spacerowymi. Kilometrami ciągną się one przez zielone, pagórkowate tereny, co pozwala zoptymalizować trening dla danego sportu. Zaledwie 20 minut drogi od Uczelni znajduje się plaża, Zatoka Gdańska oraz park nadmorski.

ZAPRASZAMY DO NAS !